beküldve: 2010-10-13 09:24:12
(#40833) Válasz Hanon (#40830) üzenetére
Yaven
[ True mangafan ]
AZAJÓÓÓ! És akkor majd egyszercsak közlik veled, hogy "majd találkozunk követkető conon..."

Epic fail! Mondjuk engem még ilyennel nem fenyegettek meg, csak a Mondo fórumából való kitiltással, de az sem volt rossz. Kár, hogy én az ilyeneken nem tudok röhögni.
Az áemvések meg azt hiszik magukról, hogy akkora nagy emberek, hogy miattuk megy Conra mindenki. Én azon röhögtem a legjobban, amikor az egyik nagyokos kifejtette, hogy tulajdonképpen a cosplayerek miatt nézik hülyének az összes animést és ki kéne tiltani őket a Conról.
Persze biztos ők a normálisak, akik fele életüket a gép képernyője előtt töltik, hogy létező animékből, létező zenék alá keverjenek vmi izét. (Tisztelet a kivételeknek, akik tényleg nagyon jó dolgokat csinálnak.)

Azért am. megnézném amikor a sok áemvés tényleg összetalálkozik Hanonnal. Tuti nem lenne olyan nagy a szájuk, mint interneten. (Mondjuk Hanon is biztos visszafogná magát, de ez az internet szépsége; az ember másnak tud mutatkozni, mint ami <-napi bölcsességadag kipipálva. )

Am. vajon mit keres a könyvtári lapoknak szánt dobozban egy döglött darázs?

 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-10-13 09:29:15