beküldve: 2010-10-17 12:54:13
(#578)
Horsee
[ Megszállott ]
Nekem nem bejövős egyik cím se. Remélem ezután jön pár tökösebb (értsd: érettebbeknek szóló; seinen) mangacím is. Még a March Story is jó lenne (az is csak két kötet egyelőre, és évente is kb 1 új jön ki, valamint az ÁB rajzolója is közreműködik benne). Angolul hamarosan elkezdik kiadni, de kivárok, hátha belevág a Mangafan is.

A Vampire Knight borítékolható volt, ahogy azt korábban is leírtam még a tippemnél. A CLAMP is, bár erre nem tippeltem, helyette Yuu Watasére gondoltam. A Darker than Black pedig jó választás volt a jövőre nézve, mert bár az első mangasorozatot (2 kötet) a Kadokawa Shoten adta ki, addig a folytatást (Shikkoku no Hana) már a Square Enix (Fullmetal Alchemist, Soul Eater, Kuroshitsuji, Yotsubato! stb kiadója). Így könnyebben megegyezhettek velük (bár ez még így se lesz egyszerű...). Így az is előfordulhat, hogy kizárólagos magyarországi kiadásra is rátehetitek a mancsotok (a Square Enix országonként többnyire csak egy kiadóval áll kapcsolatban). Cseles... nagyon cseles.

 
moderátor
Szerk: 2010-10-17 12:58:21