beküldve: 2010-10-22 23:07:28
(#3325) Válasz Lula (#3324) üzenetére
Ewy-chan
[ Rászokóban ]
Ha zavarok, írjátok meg. ><

Te nem zavarsz, csak az a sok sületlenség amivel köríted a rajzaid... de az nagyon =/
A karakter cuki, bár az előző kép róla jobban tetszett, szerintem azon aranyosabb volt x3

A non publicokat pedig kéretik felrakni, azok szoktak néha a leglendületesebbek, legviccesebbek lenni


Először is bocsi T.T (Talán át kéne fogalmaznom a kommentjeimet, pölö letörölni minden olyasmit hogy mi nem tetszik az épp felrakott rajzban? ><)

És köszii ^^ igyekszem, de mondom, ez nem amolyan jókedvből való rajzolás volt, hanem olyan, hogy "ha-nem-rajzolok-megőrül k-tuti" ><.

A "non public"-ok közül van szerintem kettő, ami amolyan próbálgatás, egyik Paintben, másik Gimpben készült, és nem annnnnyira katasztrofálisak azon kívü,l hogy egy éve vagy régebben készültek...és az akkori rajztudásom, hát...hogy is fogalmazzak...nem létezett nekem olyan hogy rajztudás. XD
Ősrégi skiccekből már csak vicc kedvéért majd még rakok fel olyat, ami valamilyen szinten cuki, ilyen pölö a kis békafej chibi is. XD

De amúgy szerintem mindenkinek vannak olyan skiccei olyan régmúlt időkből, hogy mindennek kinéz a rajz, csak annak nem aminek akaródzott kinézni, úgyhogy olyan baromi ciki rajzokat nem rakok fel, az tuti.
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


És komolyan jobban tetszett a bóbiskolós képe? Amin olyan fura a karja szegénykémnek?
 
"Nincs lehetetlen, ha van, mi motiváljon." /Fantom-KS/