beküldve: 2010-10-23 20:59:06
(#1327)
vadooc
[ Megszállott ]
Az Animax szerződésében benne van hogy X%-ban élőszereplős filmet kell játszaniuk. Ahogy lehetett látni van hajlandóság a csatornában hogy ezek ne amcsi (vagy bármilyen) sorozatok legyenek, hanem tényleg élőszereplős japán filmek (ld Méz és lóhere, DN) de mivel ezeket elég nehéz megszerezni ezért kénytelenek egyenlőre mással beérni.

Én mondjuk nem nagyon nézem a csatornát (most már vagy 1 hónapja csak M1, RTL klub és TV2 csatornánk van, mert visszamondtuk az előfizetésünket), de ettől függetlenül előrelépésnek tartom hogy legalább van és játszanak animéket (is). Bezzeg amikor otthon éltem akkor nyálaztam hogy milyen jó másoknak hogy este nem a Cool TV jön be hanem az Animax, mert akkor lett is volna időm éjjelente azt nézni hétköznap is. Most már más helyzetben vagyok, ritkán néztem amikor még volt. Ettől függetlenül határozottan jónak tartom hogy van Animax Magyarországon és a mai fiatalok nincsenek olyan kényszerhelyzetben mint annó én tizenévesen hogy csak német csatornákon (ha a szolgáltatójánál egyáltalán volt, mert nálunk egy idő után már elvették a német RTL II-t) nézhetett animét vagy pedig az RTL klubon.
 
http://vadooc.blogspot.com/ ~yuri love~
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-10-23 21:01:09