beküldve: 2010-10-27 12:28:29
(#601)
Zuki
[ Új arc ]
Én jelenleg a Metin2 őn játszok és ha megengeditek kifejteném a véleményemet róla. Kb 1.5 éve tolom a játékot és sajna egyre több hibát véltem felfedezni.Kisebb szinten még elbohóckodtam egyedül mentem és nem volt nagy szükségem a társaságra,most hogy már 80 a szintem, hát meg kell mondjam a megfelelő társaság és kapcsolat nélkül na meg az emeltdijas SMS beküldése nélkül szinte lehetetlen a játék. A különböző buggok kész gyötrelemmé változtatják a játékot.Például van ott olyan hogy Dt run,ami abból álna (normális esetbe),hogy egy torony szintjein szépen végig gyilkolsz és jutalom képpen egy olyan kovácsnál ütethetsz felszerelést ami nem kér tárgyat.Na most ez a gyakorlatba ugy működik hogy felkínlódsz odáig és mit kapsz? Egy hatalmas BUGGGGGGGOT.Kérdem én ha valaki üzemeltet szervereket nem alap dolog lenne a megfelelő játékélény biztositása? Főleg ha még pénzt is áldoz az ember rá (bár tudom nem kötelező).Mindezek ellenére ajánlom mindenkinek mert ha jó társaságba "keveredsz" szuper kikapcsolódás és remek szórakozás!Én pl olyan barátságra tettem szert amit nem adnék semmiért!
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-10-27 12:45:44