beküldve: 2010-11-26 10:52:41
(#41179)
vadooc
[ Megszállott ]
Szerintem túl nagy hangsúlyt kap ez a zenei bekategórizálás. És itt nem is elsősorban a zene kategóriáját értem (mert szerintem is bizonyos mértékig szükség van rá), hanem inkább az emberekét akiket beskatulyáznak csupán az öltözködésük miatt. Nekem pl van egy kicsi (6mm-s) fültágítóm. Na most ettől emo lettem? Vagy sceene? Vagy esetleg divatmajom? Tetszik és nem bántam meg. Az öltözködés vagy kinézet alapján nem értem hogy minek kell besorolni egy embert. Egy személy csak egyfajta zenét szerethet? Nem lehet hogy szereti a hardcoret és a heavy metalt is? Én vagyok amúgy az egyik élő példa arra hogy a külső alapján hülyeség kategorizálni, mivel rengeteg zene van amit szeretek a hardcoretól elkezdve a metálon át a technoig vagy dance illetve RNB-ig nagyon sok minden belefér az ízlésembe. Van amikor felveszek rózsaszín cuccot is, szegecses övet, de néha csak egy farmer + sportcipő + kötött pulcsi.
Persze ne vegyétek beszólásnak, mert nem konkrétan nektek szólt ez a hsz, csak úgy általánosságban hogy az emberek mennyire kicsinyes dolgokon tudnak fennakadni. Mintha nem vehetne fel valaki egy szegecses övet csak azért mert tetszik neki mert attól divatmajom lesz belőle, mert a szegecses öv az a keményebb zenét szeretők kiegészítője... Ráadásul ez nem a mai fiatal generáció "problémája", hanem már 5-7 évvel ezelőtt (amikor középsulis voltam) akkor is ez ment.
 
http://vadooc.blogspot.com/ ~yuri love~
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-11-26 10:55:51