beküldve: 2010-12-01 02:12:39
(#41204)
-=Miss_Ada_Dhampire=-
[ Új arc ]
Teljesen egyetértek Veled. Rengeteg színű és stílusú ruhám van, mégsem érzem magam egyik divathullám résztvevőjének sem. Nem szeretem ha beskatulyáznak az emberek. Nálam is megtalálható a szegecses öv, vagy a kiskosztüm, a sima farmer, a kötött pulcsi, vagy a miniszoknya. Mind mind hangulattól függ szerintem. Egy 25mm-es fültágítóm, 3 piercingem, 3 tetoválásom és egy roppant aranyos, 4 hónapos kisfiam is van. Javarészt akármilyen core zenét hallgatok, esetleg punk és metal vonalon mozgok de ha igényes és könnyen befogadható számomra akármilyen komolyzene, elektronikus hütymüty, vagy RnB is jöhet. A SOTE-n végeztem, diplomás orvos vagyok (jelenleg GYES-en lévő rezidens), a párommal pedig 16 éves korom óta együtt vagyok (most vagyok 25). Szerintem ez egy teljesen normális élet, nem hiszem, hogy valami olyan dolog is lenne benne, ami a társadalomra nézve sértő lenne, mégis az emberek rendszerint beskatulyáznak, valami legalja drogos ku**ának, akinek besikerült ilyen fiatalon egy gyerek. Vetnek rám egy szánalmas pillantást és sokan nem is értik, hogy miért megyek el a gúnyos pillantások mellett emelt fővel mosolyogva. De én tudom, hogy azért, mert nekem akkor is sikerült.