beküldve: 2007-12-03 22:19:47
(#48) Válasz Moonie (#34) üzenetére
Lyraevi
[ Új arc ]
Én Rozen Maiden mangát kerestem, de sajna nem volt-_- Ouran


én láttam egy kötet Rozen Maiden mangát... még bele is lapozgattam, kíváncsi voltam a rajzolására... hm, azt is jó lenne már elolvasni/megnézni...
hány óra körül voltatok?

Posztereket eszembe sem jutott nézegetni O_O Annyi mindent nem csináltam amit így utólag kellett volna XD Régi ismerősöket sem keresgéltem, csak odaköszntem, akit megláttam és kész. Hm... mégiscsak félzombi lettem a szallagavatós party után. (pont szombat este - vasárnap hajnalban volt XD)

Egyébként egy Árnybíró 8-cal meg egy Élnivel gazdagodtam ennek köszönhetően pedig egy Mondo6-ossal is, aminek a poszterére barátnőm mindjárt le is csapott, én meg az ő Árnybírós poszterére, úgyhogy végül egy csere után mindenki a lehető legjobban járt

Ha már a jól járnál tartunk. Mikor a ruhatárnál leültünk kávézgatni egy lány odajött hozzánk, hogy írt 3 novellát és mondanánk-e róla véleményt, hogy melyik a legjobb. (Bátor, hogy vadidegenekhez odamegy.) Össze is néztünk, hogy jó helyre jött, mindhárman szoktunk irogatni, de aztán ahogy beleolvasgattunk rögvest ellenkezőjére változott a véleményünk. Szegénynek sikerült kifognia a hungarocomix leganti-yaoisabb személyeit XD De azért büszke vagyok magamra milyen visszafogottan tudtam ennek ellenére is kritikát mondani XD A két barátnőm inkább meg se szólalt, nehogy megbántsák.

Összességében izgalmas volt. :P Még az odaút is. Eltévedtünk XD Ehhez már ész kell, amit mi műveltünk. Egy sarokkal odébb fordultunk vissza, hogy tuti rossz irányba megyünk XD
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-12-03 22:24:38