beküldve: 2007-12-04 08:07:22
(#819)
Horsee
[ Megszállott ]
Hasonló véleményen vagyok, ha megnézed a profilom, láthatod, hogy nem veszek meg minden mangát, csak azt, ami érdekel ("csajmangák" kizárva XD). Őszinte leszek: mikor megvettem az első kötetet, az nem tetszett. De ezt ki is fejtettem igen részletesen egy korábbi hozzászólásban. Láttam, hogy az első 6 kötetre vettétek meg a jogot. Akkor azt mondtam, hogy azt a 6 kötetet megveszem, adok neki ennyi esélyt, hátha javul a színvonal (meg aztán tisztában vagyok vele, hogy az első pár kötetben bugyutább a történet és azzal, hogy később komolyabb lesz a sztori, teljes mértékben egyetértek). A második kötetnél már látszott, hogy alakul a dolog. A harmadik kötetnél is látszik javulás, pl eddig ez tartalmaz a legkevesebb hibát. Amik továbbra is zavarnak természetesen az "avarrejtekfalva" (bár ezt már nyilván nem lehet már megváltoztatni, még az elején kellett eldönteni). A magyarításba pedig kezdek beletörődni (nem megszokni!). Pozitívum továbbá, hogy a jutsu-k nevei nem lettek magyarítva. Magamat Naruto-fannak tartom: minden héten elolvasom az aktuális fejezetet. Nem vagyok megszállott sem, csak bevett szokásommá vált. Na mindegy, várom a következő kötetet.