beküldve: 2007-12-06 17:49:24
(#688) Válasz rikaszan (#684) üzenetére
Hanon
[ True shotafan ]
Főiskolások? Én úgy emlékszem általános iskolások... egy fősulis csak meg tud jegyezni 9 számot
meg ha a majmok okosabbak, mint a fősulisok... hát öhm... lehet, hogy bajba lennénk


Igen, főiskolások voltak.
Nem okosabbak, csak a rövidtávú memóriájuk jobb (valami olyasmi volt az arány, hogy ember: 46% csimpánz: 80%)

Ízlések és ízléstelenségek, ahogy 1 bölcs bném szokta volt mondogatni. XD Avagy, kérdezhetném én is, hogy mért NE legyenek melegek, mért pazarlódjanak el rátok csajokra :P de mivel alapvetően diplomatikus vagyok, hajlandó vagyok kiegyezni egy "legyenek bik" megoldásban. ;P Na?
Egyébként igenis; mért kéne a bishek előfordulási helyeit annyira leszűkíteni? (Pláne miután az a hülye Ryu képes volt Lyserget lánynak nézni - istenek, mekkorát röhögtem én azon, vááh... ^_^') Rég rossz, ha védetté kell őket nyilvánítani. :O


Hát ezt sose fogom megérteni O.o Most az miért jobb sokkal, ha a jóképű srácok egymással vannak, minthogyha nőkkel lennének? ._.
Valaki említette Árnybíró topicban (khm, igen, elég csavarosan jutott el a téma az Árnybírótól idáig..x3), hogy egy felmérés szerint férfiak nem lehetnek biszexek =(
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!