beküldve: 2007-12-07 19:18:12
(#39)
vadooc
[ Megszállott ]
ezt el kell mesélnem nektek. ma volt (mint általában péntekenként) klubtalálkozó. a multkor eljött egy lány és kiderült h van egy másik animés meet is ebben a városban. mondjuk a mi klubunk hamarabb volt, mint az ő meetjük. aztán ma megint megjelent a lány. ugye a klubelnök mondta neki h nyugodtan jöhetnének ők is péntekenként, meg jó lenne összeismerkedni. aztán mikor ma rákérdeztünk elutasító választ kaptunk. és amikor a klubelnök megkérdezte h miért a válasz ez volt: "De mi fordítói csoport vagyunk!" kb 5 percig volt itt a lány aztán elment. azt hittem ott hidalok le! miért baj az h a mi klubunk nem akarja elkötelezni magát bizonyos feladatokkal (pl fordítások, amv gyártások stb...)?? mi csak jól akarjuk érezni magunkat! néha animét nézünk, gitározunk vagy éppen unot játszunk (mint ma). tök lekezelően hatott az egész énrám... azért elég durva szerintem h itt (és más fórumokon is) sokan azon sajnálkoznak h nincs a városukba klub ill társaság itt meg kettő is van és az egyik az teljesen elutasító! hová fog fajulni még a világ?? én azt hittem h az animéseknek össze kell tartaniuk, de úgy látszik tévedtem...
 
http://vadooc.blogspot.com/ ~yuri love~