beküldve: 2007-12-08 17:22:05
(#145)
Bendzsi
[ Addiktgyanús ]
Na csütörtök óta megvan az Assassin's Creed.
Jó kis játék, a lehetőségek száma egy feladat teljesítéséhez elégé sok, már eleve az is szórakoztató ha csak az épületeken vagy a tömegben közlekedünk. A harcok igen életűek és a csrndes gyilkosság, szebtolvajlás is igen életű, én a legjobban a lovagolást szeretembene, a pályák is igen nagyok ezért szükésgünk is lesz a lovakra. Az is ötletes ha leverünk pár katonát akik ártatlan embereket zaklatnak, utánna az egész család hálás lesz és ha a közleben vannak segítenek is a katonák ellen. (A múlt idők maffiája)
Szabadon még nem nagyon barangoltam de ha jól vesszem ki itt nem kell pénzszereznünk és nem is vásárólgathatunk külömböző fegyvereket összesen 4 fegyverrel vagyunk felszereve (kard, kesztyűbe csúsztatható tőr, dobó kések és persze ököl. Zsebtolvajlást eddig csak akkor tudtam használni ha az volt a feladat (remélem nem csak akkor lehet) és még napszakok váltakozást sem tapasztaltam, csak miután átléptem a pálya másik szakaszára kis "Loading" után. Aki olyan szabdságot vár a játékban mint pl a GTA sorozatokban csalódni fog (bár én még csak az eléjén tartok, nincs kizárva hogy a szabadságunk nőni fog.)

Összeségi be jó játék érdemes beszerezni. Sajnos PC-re még várni kell rá egészen 2008.01.15-ig.
 
Kedvenc animém az Ezüst Nyíl!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-12-08 17:23:40