beküldve: 2011-01-05 20:45:09
(#1683) Válasz DaViS (#1682) üzenetére
Souichiro
[ True mangafan ]
Hát azt elhiszem

És most jöjjön egy kis duma rész,estimese,kinek hogy tetszik.

Gantz.Akár hiszed,akár nem,pár éve nem is akartam a mangáját venni,nem tetszett,az anime is gyengécske volt.Meg unásig ismertem már a sztorit,akkor a manga is ugyanaz.Hát tévedés,8 kötetnél beindult az igazi történet,neten el is olvastam az addig megjelent fejezeteket,állam leesett,nagyon jó kisebb-nagyobb fájtok voltak benne,csomó hárdkór Ganzt játékos is feltűnt,ők az Osakai csapat tagjai voltak asszem,ment a hentelés,stb.Meg potyogtak az emberek ész nélkül,szó szerint.Szétloccsanó agyvelővel,na.Majd újabb csapatok felbukanása,még több hulla...A 300. fejezet után már nem annyira ragad magával a történet,de kitartás.
Az összes Gantz volume kell a polcomra,egyik legjobb horror manga.

Tenjho Tenge.Ez a CMX kavarodás miatt sikeresen félbeszakadt az egész,részben örülök,részben sírok.Örülök,mert a Viz verzió szebb lesz és minőségibb,arról nem fogok lekésni,ha lesz is belőle vmi.Sírok,mert egy az,h 7 Tenjho Tenge kötet ára csakúgy elment,meg valszeg azóta meglenne a maradék,addig angolul kijött kötetből az összes.Ígyhát kezdjük elölről az egészet.Plusz még két-három év,mire a Viz végigmegy a 22 köteten.Már csak 4 kötetet kellett volna a CMX-nek kiadnia,és pont ilyenkor csődöltek be,vagy dobták be az unalmast.

REAL.Asszem Horsee cimbora nagy REAL manga fan még itten,tőle "jött" az ötlet,h én is megszerettem eme remekművet.Viszont ebből idén max 1 vagy 2 kötetet tudok csak a polcra tenni,most más sorozatok befejezésére gyúrok.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-01-05 20:49:47