beküldve: 2007-12-12 16:02:31
(#26) Válasz Fumiki Aida (#25) üzenetére
Erda Zin
[ Új arc ]
Hello!
Kissebb segítségre szorulnék! Ha esetleg valakinek valami ötlete lenne hogy hogya lehetne elfes fület csinálni, akkor nagyonszépen kérem hogy pötyögjön rőla valamit! Itt vagy e-mailban, de létfontosság hogy megtudjam! *Szép szemekkel néz!=)*


Milyet szeretnél: látványosan élethűt, vagy murisat?

Murisra tudom az alapvető receptet: papírfülek. Elkészításük egyszerű, és baromi látványosak is. Kép itt:
[Link]

Ha valósághű füleket szeretnél, akkor csak a kicsi tündefülekben tudok a segítségedre lenni. Vegyél egy kis kiszerelés szilinkont (Obi vagy Praktiker), tényleg csak kevésre lesz szükséged. Megcsinélod a cuccost (pontosan nem tudom hogyan működik a szlikont, ezt a módszert csak elméletben ismerem), majd fogsz egy sima evőkanalat. Belemártod a szilikonba, majd megvárod, míg megköt. Aztán újra belemártod, és kiemeled, magvárod, míg megköt, és így tovább. Ezzel a rétegzéssel elvileg megkapod a kanál formáját, plus egy elhegyesedett véget, ahol ugye összegyűlik a felesleges szilikon, ahogy lefelé ktartod a kanalat. Állítólag ha ez megköt, szépen le lehet fejteni a kanálról (vagyis nem az egész kanálfejet mártod be a szilikonba, hanem mondjuk az egyharmadát), és ha bepúderezed állítólag baromi élethűen hat a fülön. Meg kell jegyeznem, hogy még sosem próbáltam ezt a fülcsinálási módszert, de nekem elég hatásosnak tűnik.

Sok sikert!
 
"Amely istenhez nincs közöd, az nem bűntet"
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-12-12 16:04:49