beküldve: 2007-12-13 18:09:26
(#285) Válasz Rockypapa (#284) üzenetére
Holci
[ Addiktgyanús ]
Egy: Jetixesek, meg azok akik kitalálták hogy butítani kell inkább vettek volna parappa the rappert, abban nincs vér.
Kettő: Egyszerűen nem hiszem el hogy ennyien nem ismerik azt a bizonyos nagy magyar ftp-t......

Ja és még annyit hogy nekem van azért bőven HD-s animém is, szal be lehet azt szerezni.

A Dzsetikszes Narutoval anyi a baj hogy a vágot szagtalan Amerikai verziohoz nyultak hozá bár ne teték volna meg mert még az is elég gyatra színkront kapot.
Teljesen igazad van akor inkább valami langyos kis Anime-t kelet volna müsora rakniuk pl. Kukucskát.
De egy korábbi Hsz.-embe beszúrtam egy levelet ahol az Animax válaszlevelébe azt irta hogy jövöre lehet hogy lessz náluk Naruto. Szerintem ök már az eredeti verziot rakják müsora ,és a néluk megszokot színkronnal ami elfogadható.
Na de itt van mégegyszer a levél ,csak az újak miat:


Kedves Ferenc!

Köszönjük kedves szavait, és azt is hogy érdeklődik csatornánk műsorai iránt. Nagy örömünkre szolgál, hogy Önt is nézőink táborában tudhatjuk!

Az új Animax csatorna műsorkínálata folyamatosan bővül, hiszen szeretnénk kielégíteni a csatornánkat választó anime rajongók minden igényét. Az Ön által említett színvonalas animék közül egyelőre a Narutóról és a Hellsingről tudjuk biztosan, hogy idén már nem kerülnek sajnos adásba, de mindenképp szeretnénk műsorra tűzni.

Addig is, a várakozás idejére hadd kívánjak izgalmas tévézést az Animax jelenleg futó újdonságaihoz!


Üdvözlettel:

Ivan Somlo
ANIMAX Regional Marketing Coordinator
AXN Central Europe

 
Soha nem kaptok el!!!!!!!!!!!!!