beküldve: 2007-12-14 20:25:09
(#719) Válasz Hanon (#718) üzenetére
Lotus
[ Gyalog ]
Olyan szépet álmodtam, miért ébredtem fel egyáltalán?! T_T Az álmok miért nem válnak valóra?! *I never had a dream come true...*

Elvileg a ballagásomon voltam (mindenki ki volt öltözve), csak épp egy puszta szerűségen, szép környezet, jó levegő, napsütés, stb. És akkor kitalálták, hogy üljünk be a kisvasútba és szedjük össze az inventorybe (túl sok mmorpg...) a ballagási ajándékainkat. Nos, be is csücsültem előre, mentünk szépen, szedegettük a különböző elektromos konyhai cuccokat (wtf mikrosütő és toaster o.o), aztán itt valami filmszakadás, mert a következő pillanatban már szabadfoglalkozás volt, én pedig gondoltam egyet, mivel úgyis kurva meleg van, meg minden olyan szép, felmásztam a nagy (nagyon nagy) matracra (ami mellesleg nem tudom mit keresett egy tisztás közepén x3), és arról akartam leugrálni a másik matracra, de nagyon instabil volt az egész, meg ott hullámzott meg mittudomén, és akkor leesetem (vagy nem, nem tudom, lényeg lekerültem a matracról), és akkor ott megláttam a Mermaid Melody főgonoszának 2 csatlósát (bár lehet hárman voltak), Izul (Izuru) és Eril (Eriru), és ott motyogtak magukban valamit, de aztán észrevettek én pedig beszélgetni akartam velük, ők viszont nem fogadtak túl nagy kedéllyel...
Itt újabb filmszakadás, jött a második epizód x3 Valami nagyon ködös és sötét helyen (valami hegy lehetett) járkálok valakikkel, és az a feladatunk, hogy megvédjük a szegény konyhai berendezéseket (minihűtö, sütő stb O.o), amik beszéltek természetesen xD És akkor meglátom a főfaszit és na ki az? Az ifjú Hellsing - Dawn verziójú kisWalter C. Dornez XD Hát nagyon örültem neki =D És akkor valami furcsa ereje volt, mert mikor megtámadott minket egy villám (?) elkezdett ordítani, hogy "csak a sütőt ne!" (XD) majd átkarolt engem (<3 *o*), meg odhívta a kis konyhai cuccokat, és nem lett semmi bajunk. Ekkor megszólalt a minihűtő (kb úgy nézett ki, mint a hotelekben a minibáras piás hűtők), hogy "már közel járunk". És akkor itt hirtelen egy apró filmszakadás, és csak azt látom, hogy anyám és apám egy kis (nagyon kicsi) konyhában üldögélnek, nézik a tv-t (amiben elvileg ez az egész kisWalteres akció lement), majd kisWalter betoppan és elkezd prédikálni valamit, elsüt egy poént, nagyon vicces volt, aztán visszament a tv-be, próbáltam beszélni anyáékkal, de amint eltűnt kisWalter egyből átváltott a pofájuk valami eszméletelen unottra (tiszta Guu szindróma xD), és akkor mentem volna én is kisWalterrel, menteni a további konyhai cuccokat csak felébredtem T_T

Na ezt fejtse meg valaki xD

//update: atyaúristen...xD kicsit hosszú *lol*
LOOOOOOL Te, sztem ha lesz valami "leghülyébb álmok" verseny, mindenképp nevezz be, ezzel simán elviszed a fődíjat. Addig is thanks, hogy megosztottad velünk. A megfejtésére inkább nem teszek kísérletet, ha nem baj. XD
 
YohxRen = something kinda love thing XD
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-12-14 20:25:35