beküldve: 2011-01-29 18:43:10
(#3528) Válasz Kotoko (#3523) üzenetére
Affy
[ Addiktgyanús ]
Nekem nagyon teccik a rajzod Nagyon ügyi vagy. ^^

És ha már úgyis írok ide, megragadnám az alkalmat, hogy mindenkit ösztönözzek arra, hogy mutogassa a rajzait a rajztanárjának, még akkor is, ha ő nem igazán szereti ezt a stílust, mert akár még azt is mondhatja rájuk, hogy nagyon szépek...velem ez történt, és mostanra összehoztunk egy kiállítást a képeimből, ki vannak rakva az első emeleten, és eddig nagyon sok pozitívat kaptam diákoktól, tanároktól egyaránt...szóval mindenki hajrá, és tessék reklámozni magatokat


am köszi, de én se tudnám megmutatni mert nálunk sincs rajz >< bváá de majd egyszer erőt veszek magamon és(mivel ö volt a rajztanárom) megmutatom a föcitanárnak(aki meg egyébként festö)szal ahoz képest az én rajzaim nullát érnek><

nah megin szidom magam, amiér meg engem szidnak majd akik szerint jok a rajzaim. nyah de amugy igazta adok tessék csak megmutatni a tanárnak mert az csak tanácsokkal tud ellátni. Nem mint az enyém, aki azt mondta ugy sem vesznek fel képzöművészetire...><
 
Ha egy sebet gyűlölettel ejtenek rajtad, az addig fog vérezni, míg a gyűlölet el nem múlik a másik személyben.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-01-29 19:11:47