beküldve: 2011-02-19 18:24:12
(#3617) Válasz Kotoko (#3616) üzenetére
Elnar
[ Megszállott ]
Jajj, de nagyonrégen tuttam rajzot mutogatni ...nem volt ihletem, már vagy 2 hónapja ...de most végre tuttam vmi normálisat összehozni, amit megoszthatok veletek, remélem teccik ^^


Első blikkre hangulatos. Tetszik az arckifejezés.
Most jön a kritika:
Először azt hittem, jobbra néz. Aztán meg hogy ki van törve a nyaka... Ő férfi, vagy nő? Ha férfi, akkor oylan sörhasa (szakéhasa?) van, hogy namég. Ha nőstény, akkor meg méginkább. /Nem látom a másodlagos nemi jegyeit/
Szél. Szép meg jó a lobogó haj, de így sose lobog. Ha ennyire hátrafújja a végét, akkor garantált hogy nem lóg a szemébe /pláne nem elé/. Mint ahogyan a ruha ujja sem áll el elöl, hanem rásimul a testre (igen szépen, lásd [Link] Szamothrakéi Niké) Ellenben az alsó ruhája vagy betonból van, vagy ólomszegélyes vüggönyanyag, mert az bizony meg sem mozdul.

Namármost. Létezhet ilyen szél. Amikor csapkod. Akkor viszont a ruha is ide-oda csapódik, hol elállva, hol hozzásimulva a testhez. Az árnyékolás szinte teljes hiánya még akár lehet stíluselem is ( a szecesszióban sem árnyékoltak). Ha nem az, akkor viszont nagyon kellene.

//no offense, építő jellegű volt, de a sziklát is faragni kell, mielőtt építsesz belőle//
 
"when you do things right, people won't be sure you've done anything at all"
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-02-19 18:45:39