beküldve: 2007-12-17 16:40:47
(#21)
Hanon
[ True shotafan ]
Gyjiú..O.o
Hát ez nem tetszett. Az oké, hogy néhol követhetetlen, van ilyen (meg én lassú is vagyok ilyenekhez), dedede...most komolyan, a movie is ennyire fanszervízes volt?! O.o Ha nem olvasom el még az elején a végén (ehh x3), hogy a rajzoló egy nő, egyből férfira tippeltem volna. Ilyen melleket? Meg azért meztelenül? Nincs ott hideg? O.o Meg ugye mutatják alulról is a berendezéseit, szóval ebből nem volt hiány.
A másik, hogy hogy néz már ki?! Legalább egy icipicit nézhették volna a moviet, mert ugye többen már azt szokták meg... De ha ezt nem vesszük, még akkor is, önmagában tekintve is ronda. Jó, rajzolónő magyarázkodik a végén peppet x3 Most az egyszer elnézzük =P
Innen spoileres
Bár, olyan poénok vannak benne. Csak szerintem volt vicces a "helyes utat elküldtük a lovad navigációs rendszerébe"? xD Azé' lónak navigációs rendszer, hova jutottunk? X3 De azért D, mint "17-18 körüli hím". Azért az minimum 23 O.o Meg a kéz nagy akciója, az fasza volt (verj már, te ostoba, haszontalan szív! XD) x3 No meg az ifjabb Lee sarj mennyegzői köszöntője, a pontos korokat megadva..xD Nem számít ám a korkülönbség "gratulálok 3757 éves apámnak és 17 éves feleségének", miközben a friss feleség mostohaleánya röpke 3710 évvel idősebb XD Szóval lehetett rajta nevetgélni, gondolom ez direkt volt.
Idáig
Najó, már csak úgy tiszteletből is megveszem a következő kötetet, a harmadikra pedig egyértelműen beruházok, elvégre az lesz az egyik kedvenc anime moviem átíirata ^_^
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!