beküldve: 2011-03-08 12:34:46
(#3642) Válasz Kotoko (#3641) üzenetére
Kyoro-chan
[ Addiktgyanús ]
Hát a photoshopban nem tudok segíteni, mert nekem is az egyik barátosném krekkelte a gépemre, viszont szerintem valahogy szerezd meg, mert abban a legkezelhetőbb a tablet. Szal nekem van SAI-m is (szintén krekkelt) és abban sokkal nehezebb egy vonalat húzni mint a PS-ban...

Am nekem egy egész kicsi tabletem van és mikor először használtam aszontam ÁÁnekem ez nem megy, minek is vetettem meg??! Tök hülyeség volt!!
Aztán, mikor láttam, hogy a PS pen-toolja mekkora egy kaki lineartot csinál, akkor megpróbáltam a tablettel és egész sokat szemvedtem veled, de megérte, mert a körvonalak bazijóra sikeredtek. Akkor a szinezésnél ugy voltam vele, h áá majd az egérrel megoldom, nem akartam nagyzolni, hogy tabletezek, amikor még csak pár napja kezdtem, de az szintén kezelhetetlen volt és megint a tablethez kellett nyúlnom és igaz, hogy a Ctrl+Alt+Z nagyobb spanom lett, de végülis sikerült tűrhetőre szinezni és árnyalni. Szal tablettel a finom dolgokat sokkal egyszerűbb kidolgozni, mint a PS segédeszközeivel...
Sokkal jobban kézreesik.
Először még az is fura volt, hogy a monitort szuggerálom, holott nem is ott van a kezem és sokszor gondoltam azt, hogy mi lenne, ha amonitornak lene olyan érzékelője, mint a tabletnek, sokkal jobb lenne, de azán tökre belejöttem és végül sikerült megszokni.

Hát ez egy kicsit hosszúra sikeredet xD
 
Ha döntened kell, az is döntés, ha úgy döntesz, hogy nem döntesz.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-03-08 12:35:17