beküldve: 2011-04-08 19:12:27
(#3683)
Kyoro-chan
[ Addiktgyanús ]
Alidos:Csak azért nem használtam üveget, mert mindet eltörtem xD Nincs itthon egy olyan képkeret, amit anyám meg nem tiltott volna, h hozzáérjek xD

Lula: Vicces, én azt hittem, csak én vagyok ilyen gyökér, és ezért nem nagyon akartam senkinek elmondani, de LOL! Nem vagyok egyedül! Egyébként én soha nem jártam rajzszakkörre, meg sehova és nekem senki nem mutatta meg ezt a technikát. Volt egy olyan korszakom, amikor még nagyon bizonytalan voltam, hogy a monitorra raktam a lapot és azon keresztül másolgattam mindenfélét, (aztán leszoktam róla, mert majdnem kipurcant, mert síkképernyős) és arra gondoltam, hogy Hé! ha monitorral tudom tolni, akkor lámpával is tuti lesz és tuti lett! Öcséméknek meg már vol úgyis egy halom törött dobozuk, szal mielőtt anyu kivágta volna őket, egy nagyobb darabot megmentettem!
Én személy szerint a rotringot preferálom és abból is mindig azt a belet, ami van, szal én ilyen téren nem vagyok válogatós a puha belűektől azért tartok mind ceruzáná, mind rotringnál, hogy ha véletlen visszafelé haladok, össze-vissza kenem és olyan lesz, mint a hányás... Persze nagyon szépen lehet vele tónusozni és éppen ezért tartok is tőle... Nem vagyok olyan profi, de igyekszem. ^^"
Amúgy engem pont azért nem bír a rajztanárom, mert a rajzfeladatokból mindig valami "mangás borzalmat" hozok ki (hogy az ő szavaival éljek xD Vicces ember
Egyébként rájöszz, h ki vagyok? Csak mert én DA-n is befriendeltelek és asszem te is Csak kivi vagyok. Nem szoktak rájönni az emberek.

Miya:Szerintem nagyon jó! Tényleg, nagyon zsír!! Szerintem nem az árnyékokkal van a baj, hanem- najó! Halványak szerintem. A körvonalakhoz képest. A ruhán látom őket és ott nagyon istencsászár (és énis akarok így ruhát árnylni) de a bőrön egyáltalán nem látom *___* Meg ami még elsőre szemet szúrt, az a lábak. Kicsit.... fura......
Mindegy, én nem vagyok a legjobb, csak kimondtam, amit gondolok ^^ További sok sikert, mert nagyon ottvagy a szeren

Oké, nem csámcsogok tovább másokon, lehet rajtam is most [Link] Itt a legújabb firkáma annak, akit érdekel (vagy esetleg leoltana ^^). (Basszus, LULA, most voltam olyan birka, hogy lelepleztem magam xD)
 
Ha döntened kell, az is döntés, ha úgy döntesz, hogy nem döntesz.