beküldve: 2011-04-16 11:38:06
(#4501)
Tune-chan
[ Új arc ]
Sziasztok!

Most jött el az a pillanat, hogy újra feldobom ide a nem kellő cuccaimat, hátha akad rá vevő. (Csak emlékezni kéne, mit, mennyiért akartam adni anno... )

Először is két darab DVD:
- Bleach 1.
- Fullmetal Alchemist 1.
Mindkettőn négy rész leledzik, magyar és japán hang, illetve magyar felirat. 700 Ft-os darabár, ha együtt veszitek, 1100 Ft-ért a tiétek.

Ezen kívül mangák 1300 Ft-os darabáron:
- Warcraft Napkút-trilógia 1-2. (együtt csak 2100 Ft)
- Death Note 1-3. (együtt csak 3100 Ft.)

Lenne még egy Éjféli Opera egyes kötetem, 400 Ft-ért. (Vagy esetleg a 2010/12-es Mondós poszterért, aminek egyik oldalán Vampire Knight van, a másik oldalát pedig nem tudom, de én orrvérzősen szerelmes vagyok abba a VK-s képbe. )

Alkudni lehet, sőt, cserére is kapható vagyok: Árnybíró 10-es kötetétől bármelyikre, Lidércfölde 2-3-ra, és az Annyira király vagy bármelyik kötetéért szívesen cserélek, illetve AS magazin 17-22. számra és Mondo magazin 2009/12. számtól (kivéve 2010/02., 2010/08.) bármelyikre, megbeszélés alapján.

Ha valakit érdekelne valami, akkor ragadjatok billentyűt, és dobjatok nekem egy mailt a tune.chanKUKACgmail.com címre. Budapestiek előnyben! (A fővároson belül bárhova elviszem a kötetet, ha kell.) Ha meg postázásra kerül a sor, a vevő állja a költségeket!

Tune-chan

Jaj, még valami! Van három darab Bakuganom... Ha esetleg valaki érdeklődk utána, a fenti címen meglátjuk, mi lesz.