beküldve: 2011-04-28 19:06:14
(#41993)
Háté
[ True mangafan ]
Fluorban meg a társaiban egyedül az az idegesítő, hogy ebből tök jól megélnek, amíg egy csomó olyan ember, aki éveket töltött zeneelmélettel/hangszeren való tanulással nem tud a zenéből megélni és át kell képeznie magát/más munkát kell mellette vállalnia (és most nem feltétlenül az X ezredik YouTube videókon nevelkedett coregitárosra gondolok). Ott van például a fridayes kiscsaj, a szülei kb. hülyére keresik magukat abból, hogy a lányukat mindenki utálja.
Persze sokkal gyorsabban kikopnának a köztudatból, ha nem érezné úgy minden második ember, akit nem szórakoztat az, amit ezek a gyerekek csinálnak, hogy ennek hangot is kell adnia...

A Márk:
Annó, mikor a együttesben énekeltem én is, többre becsültem a meg nem fizetett fellépést [...] mintha egy megrendezett együttesben csinálnám azt, amihez semmi kedvem, mégis kapok érte fellépésenként 10 rongyot.
+1000
Bár eddig a legkomolyabb fellépésünk egy házibulin volt, akkor, helyben verbuválódott zenekarral, annál szebbet elképzelni sem tudok, mint amikor Drop A-re lehangolt gitárral játszom a Smells Like Teen Spirit riffjét, a srác pedig vidáman énekli rá a Highway to Hellt

Akinek van lehetősége rá am, az hangoljon le Drop A-re, és próbálja ki a Smells Like Teen Spiritet, priceless, hogy milyen gyökér módon hangzik. De nagyon metál

 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-04-28 19:06:53