beküldve: 2011-05-15 19:37:34
(#42072) Válasz Hanon (#42071) üzenetére
Háté
[ True mangafan ]
Riszpekt

Én voltam olyan balfasz, hogy hiú reményekkel telve kivonultam, vettem jegyet is azért, hogy aztán két óra elteltével elvonuljak sört venni azokkal, akik annyira élvezték az egészet, mint én. Aztán még visszamentünk fél órára, hogy megigyuk a maradékot, de nem volt értelme.

Mondjuk már akkor tudnom kellett volna, hogy gáz van, amikor azon vettem észre magam, hogy a sápítozó cosplayer kislányok ugyanúgy basszák az én ingerküszöböm is, mint mindenki másét a metrókocsiban.

Nekem szerintem ez volt az utolsó Conom. Pozitívan álltam hozzá a dologhoz és pofára estem. Sokat gondolkodtam, miközben az ereimet kapargattam hazafelé, és arra jutottam, hogy biztos én változtam meg. Ha zsidó lennék, mint Szenttehén, akkor sajnálnám a kidobott pénzt, de mivel nem vagyok, csak az elpazarolt idő miatt fáj a szívem.

És még kamera sem volt, szóval videó se lesz. Lehet azért volt szar az egész, mert nem tudtunk videózni

ja és Tsuna, ha olvasod, nagyon köszönöm a negyed doboz cigit, amit rámerőszakoltál, tik voltatok a rendezvény fénypontja, ott a réten a fák alatt, vagy miafasz

 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-05-15 19:40:50