beküldve: 2007-04-02 16:15:22
(#3)
Moonie
[ Addiktgyanús ]
Azt szeretném tisztázni, h. a Tarot Café és a Princess Ai nem hasonló stílusú alkotás.

Bemutató? huh... (mellesleg utána lehet nézni ) Pamela egy jósnő. Tarot Café nevű "boltjába" nemcsak emberek, de természettfeletti lények, különleges emberek (mint pl. 1. kötetben egy vámpír, tündér, alkimista) térnek be. Pamela segítségével a kliensek sokszor nem átlagos múltjába tekinthetünk bele, majd miután megvolt a jövendőmondás, azt is láthatjuk, mi történt a szereplővel. Ám a történet folyamán (itt még nem tart a manga, mivel 7 kötetes asszem, és még csak az 1. jelent meg) Pamelának saját sötét múltjával is meg kell birkóznia.

Kissé ezoterikus (talán főleg a tarot káryták, jövendőmondás miatt), mégis a szereplők megszerethetőek, és azt is le lehet szűrni a mangából, hogy sokan a legnagyobb áldozatot is képesek megtenni szerelmükért.

Nem tudom, mennyire vagyok jó ismertetőkben, én viszont csak javasolni fogom a mangát - persze nem garantálom, hogy tetszeni fog, de én azt gondoltam magamban, mikor megvettem, hogy egy próbát megér, és nem csalódtam
 
Meg akar halni? Hívja Moonie-t, ingyen és bérmentve shinigamivá változtat bárkit; csupán egy szívenszúrás, és kész!XD