beküldve: 2011-06-08 22:11:01
(#851) Válasz Erza (#850) üzenetére
Katerina
[ Rászokóban ]

1.Az ecchi jelentése ha jól tudom konkrétan azt jelenti, hogy perverz (de lehet tévedek). Lényegében enyhe szexuális jelenetekkel teli anime. Nem vagyok jó fogalom magyarázó keress rá a neten
2.FT manga persze, hogy van magyarul^^ [Link] minden szombaton vagy vasárnap (főleg ha nem csúszik) van új rész általában először csak angolul
3.Hát nem igazán tudnám elmagyarázni, mi jó a Vk-ban De nekem az egyik kedvencem.. Bár ott is inkább a mangát szeretem Igazából a célközönsége inkább a lányok, szóval tele van bishounen-ekkel, meg inkább romantikus sztori, megfűszerezve egy kis "vérfertőzéssel", vámpírokkal...stb Én legfőképp a története miatt (az anime-t meg a grafikája miatt) szeretem



Hogy ne legyen teljesen off..
Végig néztem a Count and Fairy-t..... hát nálam az egyszer nézős kategóriába tartozik... Ahhoz képest ahogy indult (az első rész tetszett..), elég unalmasra sikerültek a részek, a történet is elég lapos... + befejezetlen is, követelne egy második évadot, mondjuk azt nem hinném, hogy megnézném...
 
"Egy álmot mindig könnyebb összetörni, mint megálmodni; és sokkal nehezebb kötődni valakihez, mint elszakadni tőle."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-06-08 22:44:22