beküldve: 2011-06-12 13:34:44
(#866)
Katerina
[ Rászokóban ]
Tegnap nyögve nyelősen, de végig néztem a Kaichou wa Maid-sama -t, hááát mit ne mondjak elég rossz egy anime... Igazából nem tudtam arra sem rájönni, hogy mi a történet célja...
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.
Körülbelül az első 5 rész után a történet befagyott... Az epizódok nem igen vitték előre a cselekményt és a két főszereplő sem került közelebb egymáshoz... Talán a végén az utolsó 3 rész produkálta azt a színvonalat, amit mind a 26 résznek kellett volna... A poénok pedig az elején még viccesek voltak, de késöbb unalmassá váltak.. :S A grafika önmagában nem rossz, a szereplők is elég jól meg voltak valósítva, viszont a háttérben mozgó fehér szellemszerű izék nagyon idegesítettek... Egy szóval nem tetszett.... (most persze meg lehet kérdezni, hogy miért néztem végig... csupán azért, mert nem szokásom félbe hagyni egy animet sem + így legalább teljes a véleményem..)

Sütiszörny: Én is megnéztem a blogod, sőt szavaztam is^^ Sztem is nagyon jó lesz, csak így tovább A Yuri manga ajánlód várom :) Az animék közül meg van egy-kettő, amit még nem láttam, de felkeltette az érdeklődésem az ismertetőd

Erza: fogalmam sincs XD Pedig tegnap is az animax ment háttérzajként... de ha esetleg tudod hány óra körül volt, akkor valahogy bogozd ki innen --> [Link]
 
"Egy álmot mindig könnyebb összetörni, mint megálmodni; és sokkal nehezebb kötődni valakihez, mint elszakadni tőle."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-06-12 13:40:36