beküldve: 2011-07-11 13:38:03
(#42248) Válasz Souichiro (#42244) üzenetére
Háté
[ True mangafan ]
széthulló szarokra meg nem költök háromhavonta negyvenezreket,oszt a végén még az ócóbb nehogy drágább legyen,mint egy jobban összerakott LP utánzat ;)

Napi másfél-két óra gyakorlástó (és nem hiszem, hogy ennél többet tervezel vagy tudnál gyakorolni, ha tényleg olyan elfoglalt vagy, mint mondod) maximum akkor fog egy olcsóbb gitár szétesni, ha ütvefúróval játszol rajta. Negyvenezreket háronmhavonta meg végképp nem kell rá költeni. Én az SX stratomra (27k volt) egy forintot nem költöttem azóta, hogy megjött tavaly nyáron és soha semmi gond nem volt vele, most is csak azért lesz lecserélve, mert valószínűleg lesz pénzem valami komolyabbra

Ha meg megunom és a nyakamon marad,eladom...jó poén,de télleg,ezen jót röhögtem

Miért, mit csinálsz vele, megsimogatod minden este, vagy mi?

Eladom ócóbban,ez is jó poén volt.Hülyeséget félretéve,egy olcsó fost biztos könnyebb eladnifőleg,h a kutyának sem kell

Nem tudom, olyan nekem egy kicsit, mintha álomvilágban élnél. Szerinted komolyan mindenki képes kidobni 100-200k-t használt hangszerre (és akkor már nem csak egy tizest engedtél), aki gitározni akar? Hidd el nekem, az "ocsó szarok" sokkal gyorsabban elmennek akárhol, mint a "komolyabb LP-k", szimplán azért, mert többen ki tudják csengetni az árukat

Szenttehén
Az ár, emm...kétszerese a múltkorinak? Remélem elbasztam a számolást.
És már legutóbb is sírtak, hogy az egész turnén csak nálunk nem volt teltház, lol
 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-07-11 14:48:13