beküldve: 2011-07-24 19:50:40
(#1714) Válasz C-san (#1712) üzenetére
yui-nyan :3
[ Addiktgyanús ]

Kis off:
Miről is szól az az anime? Bár én csak a szereplő neve miatt figyeltem fel... ugyanaz a neve mint nekemXD



Röviden arról, hogy van egy HERO TV-nevezetű csatorna, ami élőben veszi az aktuális hős tetteket. Aztán pontokat osztogatnak a hősöknek ha elkapnak egy bűnözőtt vagy megmentenek. Majd egy listát állítanak hogy ki a BEST... Főszereplőnk Kotetsu, vagyis Wild Tiger elég bénácska xD és hát majdnem az utolsó a listán. Azt kifelejtettem, hogy minden hőst valamilyen cég szponzorál :) Nos Tiger az utolsó akciójában túl nagy kárt tett, így a cég már nem tudta kifizetni a kár térítést. Ekkor egy másik cég felkarolja Tigert, ám az-az egy feltétele van a cégnek,hogy csapatban kell dolgoznia Barna B.-vel aki nem rég lépett csak be a hősök világába... Eléggé érdekesen fogadják egymást, mivelminde2jüknek ugyan olyan az erejük. Lényegében róluk szól, meg még a többi hősről Azt hinné az ember,hogy uncsi egy idő után, de most is olyan csavar volt benne,hogy alig várom, hogy kint legyen az új rész >_< (16. részt láttam, de most nézem,hogy kin van a 17. xD szal mehetek nézni D)

 
Egy álmot mindig könnyebb összetörni, mint megálmodni; és sokkal nehezebb kötődni valakihez, mint elszakadni tőle.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-07-24 19:53:49