beküldve: 2008-01-01 22:04:30
(#61) Válasz miyu (#56) üzenetére
Katsu
[ Gyalog ]
Én is azt tervezem, hogy egy jó kis gothloli szerkóban villogok idén!

Juj de sok gothlolink lesz. (Én is olyan cuccra gondoltam, látom nem vagyok egyedül *gothlolik fogjunk össze*)
A cipő nem gond, van egy jó kis hosszú szárú füzös csizmám (bár hosszú távon nem egy túra bakancs a 10cm-es sarkával >_<°) De ahogy magamat ismerem lesz még egy-két csukám áprilisig XP... vagy pedig forever tornacipő ^.^
Nekem inkább a ruha a necesebb, abból is a szoknya... csipkés-füzős felsőm van annyi mint a fene de szoknya egyse. Varró fenomén meg nem vagyok ^^°


Nyah GOTHLOLIK! Most vagy nyitunk egy új topikot, vagy valamikor összejövünk msn-es "kiholtart és mihiányzik" beszélgetésre, benne lennétek?

Összefoglalva...
Címőm az van, csak már ősszel úgy feltörte a lábam, hogy azóta sem tudok járni. XD
Szoknya az átalakítás alatt, fekete-szakadt-alsószoknyás.A felső az megint csak fekete (hmm...sötét egyéniség leszek), kínais csipkés csoda, már az kéne, hogy normálisan is áljon rajtam.
Fehér harisnyazokni csipkével, vagy fekete-fehér csikos zokni lesz hozzá.

PS-ben már úgyahogy lerajzoltam, már csak össze kéne szedni. XD Akit érdekel, menjen kritizálni:
[Link]

Következőként összeszedem nektek a japán gothic lolitás oldalakat... amennyiről tudok. ^^
 
flower-of-ice.deviantart.com
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-01-01 22:05:11