beküldve: 2008-01-01 22:33:32
(#64)
Katsu
[ Gyalog ]
GOTHIC LOLITA oldalak:

1. Moi-Meme-Moitie
[Link]
Itt a lap alján található linkoszlopokban nyithatjátok meg a képeket E.G.A (Elegant Gothic Aristocrat) E.G.L (Elegant Gothic Lolita) stb. stílusban, rengeteg a ruha, a kérdés az, mennyi a jó...

2. TOKYO ALICE
[Link]
Itt bal oldalon válogathattok a kategóriákban, ami naná, hogy japánul van, így marad a tippelgetés.

3. Baby, the Stars Shine Bright
[Link]
A sweet lolita irányzat kedvelőinek, akiket személy szerint szeneslapáttal fogok üldözni a conon íme egy honlap japánból. Bal oldalon találjátok a kategóriákat, kivételesen angolul!

4. Metamophose ~ temps de fille
[Link]
Nocsak még egy sweet lolita! A szeneslapátot meg tényleg komolyan gondoltam...

5. Innocent World
[Link]
Az abszolut klasszikus lolita, viktoriánus, barokk és rokokó divat inspirálta kinézet. Jellemző rá a karcsúbb szabás és a magasított derék. Ilyen márkák még:
Mary Magdalene, Victorian Maiden, Juliette et Justine. bocs, lusta vagyok mindet megkeresni a neten.

6. Punk Lolita oldalak:
[Link] A+Lidel
[Link] Putumayo
[Link]Na+H


7. Antique Beast
[Link]
Szigorúan erololi, ami kissé rövidebb szabású szoknyákat jelent a számomra. Korábban itt találtam a legjobb ruhákat, már rég jártam erre. A Shop menüben nézzetek körül.

Aztán néhány oldal még a nagyvilágból, plussz néhány video a youtuberól:
[Link] Ez véletlen találat volt, de piszok jó ruhák vannak, ha mázlista az ember.
[Link] Ebben a videoban találkoztam elösször lolita stílussal, szal vannak benne jók! Érdemes megnézni.
[Link] Ez már kevésbé teccet, de azért ha ráértek nem fog ártani.

Szóval akkor ennyi lenne, eltelt egy kis időbe összeszedegetni, jó kutakodást!
 
flower-of-ice.deviantart.com
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-01-01 22:34:40