beküldve: 2011-09-26 16:08:25
(#1216)
Hanon
[ True shotafan ]
Szóval ugye a Sonata elkövette élete legnagyobb hibáját azzal, hogy nem készített live DVD-t az Unia tourról. Bázdmeg.

Nade most ugye a Days of Grace vagy Grays vagy mi a faszom 2. tourjának apropóján felvették a finn koncertet és juhú. És akkor itt van egy teaser.
És akkor elméletileg a setlist:
-blabla felsorolás
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

NINCS BENNE IT WON'T FADE. ÖCSÉM.
Persze, értem, hogy Finnországban hideg van és mondjuk elfagy pár ideg az agyban meg mondjuk befagy a hallójárat, de azért ne szórakozzanak már velem, hogy nem veszik észre, hogy az It Won't Fade a legjobb dolog amit életükben valaha készítettek.
És értem, hogy "nánáná mi nem vagyunk olyan oldszkúl banda akik folyamatosan csak az első két albumukról játszanak számokat, szeretnénk mindig friss és új koncerteket adni" de az 8th Commandment az nem "régi" hanem tradíció. Bázmeg.
Annak meg már-már megörültem, hogy volt Dana meg Mary-Lou. Erre az meg akusztikus, mert hogy az olyan mély.
Toni te farok.

És úgy egyáltalán. A Days of Grayst ki a fasz nem szarja le? Nem hiszem el, hogy létezik Days of Grays-fan. Nem, ilyen nincs. Ha "progabb" dolgok érdeklik akkor pont nem Sonatát fog hallgatni az illető.

DoG mentes koncertet akarok. Hogy lehet ilyen As if the world wasn't ending szintű izéket játszani? Meg Dead Skin? Azon állva aludtam el.
Most olyan szomorú vagyok.

Minden maradék hitem a Nightwish Imaginaerumjába helyeztem.
Igen, tudom. Kössek rá biztosítást is.
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2011-09-26 16:22:06