beküldve: 2008-01-02 22:25:02
(#208)
Lumana
[ Addiktgyanús ]
Én se izgulok nagyon, mármint dehogynem, mert OMG! most mi fog történni?!
De a vége sztem még nagyon messze van.
Elöször is, voltak félgőzös meccsek is amik hónapokon keresztül tartottak, nem hinném, hogy pont a lényeget rendezné le sensei egy fejezetben. Nem logikus.
A másik meg, sztem még lenni kell valami nagy összeesküvésnek a háttérben, ami majd egy oldalra állítja Narutót és Sasukét, mert különben miután mindkettő elintézte kötelességét:
-Sasuke Itachit, bocs mindenki, de tuti ez lesz a vége
-Naruto meg Hokage lesz, meg most pluszban megöli Paint, mert hát bosszút kell ám állni Ero-sennin miatt!
Nem lesz semmi ami újra összehozná a nagy csapatot. Mert kétlem, hogy Sasuke miután végzett bátyussal, elégedetten visszabaktatna a faluba, hogy csá, rég láttuk egymást!
Szal tuti lesz még egy az egész ninja-világ alapjait febillentő nagy terv, aminek megelőzése érdekében össze kell fogniuk a srácoknak.
Amúgy erre mutat Madara jelenléte, a démonok gyüjtögetése, és még rengeteg apró dolog is.
Szóval szerintem még hiába izgulunk, hogy közel a vége, mert ebből a sztoriból még 100 chapter még simán kifér (sőt, ha rajtam múlna még dupla ilyen hosszú lenne ).
Nagyon Itachit se félteném, hiszen bátyus tarsolyában még nagyon sok trükk lapul, ilyen könnyen még a saját testvére se nyírhatja ki.
 
lumana.wordpress.com