beküldve: 2012-01-03 10:04:37
(#42589)
Souichiro
[ True mangafan ]
No.buék.Csupa kisbetűvel.Oszt akkor mivan? Rég jártam erre...nem is változott itt semmi,dög unalmas a fórum ugyanúgy...
Alister értelmes hozzászólásán meg nem tudok kiigazodni,beszólt nekem,vagy csak próbált humorosnak tűnni? Nemtom,de egyik sem jött össze neki,tapsoljuk is meg.Szépvolt Alister! Majd legközelebb jobban fog menni.

Gitáros témához is hozzászólnék,kezdek belejönni.Luna Sea - Gravity-re gyúrok éppen és egész tűrhetően megy,2 órát ha foglalkoztam vele.A hobbizenekaromhoz kezdem is a tagokat keresgélni.Egyedül nem fílinges zenélni...a tüzifa minőségű gitárom meg...jó vétel volt.Majd pár éven belül spórolok egy Fender Japán Strat-ra.Összehasonlítottam csaj ismerősöm Cort gitárját az én Epiphone-ommal és a Cort kényelmesebb,viszont ugyanolyan dög nehéz.De jobb rajta játszani...no majd máskor megtapperolok pár gitárt,mielőtt hülyeséget vennék,vagy ajtótámasztékot.De teniszütőnek is tökéletes az Epi ;) Csak vicceltem,imádom,jó kis gitár,meg is dícsérték páran az elmúlt egy hét alatt.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!