beküldve: 2008-01-05 15:12:56
(#244) Válasz フリツク オル シィ (#242) üzenetére
Pape
[ Addiktgyanús ]
Én azt mondom h jól teszed, amennyiben azért a magyar kultúrát nem hanyagolod el
(és itt hosszú píííí hang, máskülönben ki lennék bannolva )
szal én azt mondom h mehet a japán ezerrel(előbb mint bármi más),de ne a magyar rovására mennyen

(jah és off vége )


Megnyugtatásodra csak ennyi: éneket tanítok 3-4. osztályban (általános) - többek között, mert mást is... - és most éppen az István, a király rockoperát dolgozom fel projektben a negyedikesekkel... asszem, ez elárul mindent a magyar kultúrához való hozzáállásomról, ugye???


Nekem hál' Istennek volt már szerencsém a hozzád hasonló, rockoperát tanító énektanárokhoz!!! Ők a világ legjobb arcai!!!


Ugye, hogy ugye!!! Egyébként köszi!!! Előléptettél "legjobb arccá"... már ezért megérte idejönni...
Remélem, szeretted az énekórát?!?!?!



Hát... Igen, az volt a kedvencem, bár most új tanárom lesz... Egy bá'... :(
Viszont itthon még mindig énekelgetek... Apám má' ki akar tagadni... (Pedig szerintem nekem nagyon szépségesen selymes hangom van ám!)

Picilany: Én már hallottam énekelni... Tényleg az van neki... Igaz, hogy nem selymes, de szépséges!
 
A lány elegáns fehér blúzt, rövid, világos szoknyát és vállára terített, ugyancsak világos sálat viselt. A szája szegletében pedig divatos vércsíkot.