beküldve: 2008-01-05 21:35:53
(#315) Válasz Itachi-fan (#314) üzenetére
PICILÁNY
[ Megszállott ]
Nemcsak azokat.. innentől rengeteg olyan rész lesz ami véresnek számít.. a legjobb részeket vágják ki tényleg kár érte. Nem értem mért engedték ezt meg a japánok.. biztos volt beleszólásuk


én úgy tudom, hogy ebbe nincs beleszólásuk. ha már megvettük a részeket, mi döntjük el mit teszünk bele. de val.szinű, hogy csak azért kell kivágni, hogy ne kelljen aztánbetiltani pár reklamáió után, hogy nagyon dúrva az egész. bár nem tom, sztem jobb lenne ha nem is vennék meg a részeket, mert olyan rossz a szinkron, h jobban élvezem, ha azt csinálom amit utálok: olvasok. mármit feliratot. sokkal jobb a japán szinkron...


én is jobban szeretek olvasni... mondjuk a japánok biztos jobban értenek a szinkronizáláshoz mivel külön anime szinkronozást lehet tanulni szoal nem is engedném h szinkronizáljanak a mi nyelvünkre animét ..miv inuyasha mert azt eltalálták.. véletlen.. de az meg inkább gyerek anime szoal ne hasonlítsuk egy narutohoz..
 
"-úgy mászkál az álványon mint aki mindig ezt csinálja".."-anya hiszen mindig ezt csinálja..ez a munkája"..