beküldve: 2012-03-08 07:35:06
(#5717) Válasz alexa17 (#5702) üzenetére
Nana-fan-90
[ Új arc ]
Sziasztok! Költözés miatt sürgősen eladóak a következő manga kötetek!

Állapot: Egyszerolvasott, megkímélt állapotú kötetek, viszont mindegyikben található egy név, beleírva tollal általában az első oldalra. Ettől függetlenül kiválóan alkalmasak arra, hogy egyszer te is elolvasd, aztán másnak tovább adjad! A beleírt nevet kompenzálva szeretném olcsóbban eladni, mint mások.

Nagyon fontos! CSAK és kizárólag Budapesten tudom eladni őket, postázást és vidékre utazást nem tudok vállalni miattuk. Közös megegyezés után személyesen tudom átadni, a jövő hét elejétől, bármelyik nap, délelőtt vagy délután, az aznapi munkabeosztásomtól függően.

Ha érdekelnek, kérlek ne itt válaszolj vagy PÜ-t írj, hanem mindenképpen egy e-mailben jelezd érdeklődésed a fekete.alexandra@gmail.com címen!

Kötetek ára darabonként 500 Ft


Hellsing 1.
Hellsing 2.
Hellsing 3.
Hellsing 4.

Ha a négy kötetet együtt veszed, egyet ajándékba adok, tehát a négy kötet együtt csak 1500 Ft


A bárány panasza 1.
A bárány panasza 2.

Ha a két kötetet együtt megveszed, akkor együtt csak 700 Ft


Grimm-Mesék 1. - 500 Ft


Ezen kívül van egy .hack // Legend of the Twilight THE COMPLETE COLLECTION Volumes 1-3 kötetem. Ez a manga mindhárom kötete együtt, egy elég vaskos példány. Angol nyelvű, aláírás nélkül, tehát hibátlan állapotban van. Ha valakit érdekel, ezt a kötetet 3000 Ft-ért adom.

szia, én megvenném a grimm-mesék mangádat, pesti vagy?