beküldve: 2012-04-27 22:53:28
(#675) Válasz Jack the Stampede (#674) üzenetére
A Márk
[ Megszállott ]
Én igazából nagyot csalódtam az anime/manga játék adaptációkban. A verekedősek (DBZ, Blícs, Naruntyó) nem rosszak, de csak multiban élvezhetően igazán.
De ha szeretnél megmaradni az anime világánál, akkor tudok ajánlani pár igazán jó játékot, ami még talán neked is tetszhet:

-Kingdom Hearts 1-2
Ne rémítsen meg az, hogy Disney világ találkozik a Final Fantasy-val! Először én is úgy hittem, hogy ennél nagyobb baromságot, még én sem tudtam volna kitalálni, még ha megerőltettem volna az agyamat sem. Aztán kipróbáltam, és rájöttem, hogy ez egy ZSENIÁLIS játék, nagyon jó történettel, szerethető szereplőkkel, és egy nagyon jól kombinált világgal. Ez az egyik játék, ami miatt én is újra szerezni akarok egy PS2-t.

-Ókami
A középkori japán festmények világát idéző játék, ahol Amaterasuval, a nap istennel kell bejárni a feudális japánt, és különféle festés technikákat tanulva menteni meg a világot. Maga a történet nem olyan sablonos, mint amilyennek hangzik, csak egyszerűen nem tudom kellőképpen átadni, meg spoilerezés nélkül beszélni róla : D
A másik ok a PS2-re.

-Persona 3-4
A Persona 4 ismerős lehet, egy nem régiben kijött anime sorozatból.
Itt egy középiskolás diákot kell alakítanunk, akivel a 3-ban egy rejtélyes tornyot kell éjszakáról éjszakára másznunk, szörnyeket gyakva, a 4-ben pedig rejtélyes haláleseteket kell kinyomozni. Nap közben persze zajlik az élet! Iskolába járás, haverkodás, munka keresés, szórakozás, stb...
Nagy vonzereje a játéknak még a hosszúsága. Nem két óra mire végig viszed, de még csak nem is két nap! Majdnem egy egész évet NAPRÓL NAPRA végig kell játszani!

Pillanatnyilag csak ennyi jutott az eszembe, de ha még beugrik valami, akkor még leírom : D
Ha érdekelnek ezek, akkor nézz utánuk, szerintem egyikben sem fogsz csalódni, egy fikarcnyit sem!
 
"Nekem egy nőben legszebb a melle! Csöcsökkel legyek agyonverve! Négyet a kezeimbe kettőt a számba! Csöcsökre vagyok fanatizálva!" Disztraktor - Csöcsvihar