beküldve: 2012-05-08 12:39:53
(#4323) Válasz C-san (#4319) üzenetére
Kotoko
[ Addiktgyanús ]
Örülök h teccettek a rajzaim ^^ meg az alvontságuk

amúgy ahogy nézegetem a rajzaid, szerintem egyre többet fejlődsz ^^ jobban kitöltöd a képet, és részletgazdagabbak...én mondjuk nem vagyok mindig a tollrajz híve, bár tény és való, mostanábn én is rákaptam kicsit, de csak skiccelés szempontjából...ha kidolgozottabb rajzot készítek, akkor inkább a ceruza a célszerűbb, főleg ha a rajz összetettebb...nem bűn javítani vmit ha elrontottuk...persze ha te a tollat preferálod, akkor nem szólok bele ^^...( remélem azért jól láttam és ezeke télleg tollal készültek, bár lehet benéztem xD)

az első rajznál a fák kifejezetten teccenek, de az alakok kicsit elvesznek a képen...megpróbálhatnád vhogy egy kicsit kiemelni őket
a második nekem nagyon teccik...van egy egyedi hangulata...ugyan lehet van pár anatómia hiba benne, de mivel abban én sem vagyok vmi jó, így inkább nem szólok semmit
éééés az uccsó kép: az alakokkal nekem nincs különösebb problémám, viszont a pad perspektívája nem egészen jó...ha úgy akartad rajzolni mintha teljesen szemből néznénk, akkor semelyik irányba se lenne szabad h összetartsanak a vonalak, hanem mindegyiknek párhuzamosnak kellene lennie...így egy kicsit jobbra dől a kép( viszont a pad vonalai meg balra tartanak össze...erről mondjuk olvasgass utána, mert az ilyenekenek úgymond szabályai vannak, h milyen vonalak és hogyan tartanak össze a térben^^)

őőő, hát ennyi lenne...mivel én is szeretek kommenteket, kritikákat kapni, úgy gondoltam én is írok véleményeket, hátha tudsz belőle vmit hasznosítani


Shukaku: ééén nekem vmiért nem nyitja meg a rajzod :\
 
"Előre tudsz menni félelem nélkül és elegendő bizalommal, hogy legyőzd az egész világot?" (MUCC- Flight)
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2012-05-08 12:43:03