beküldve: 2012-05-17 18:54:19
(#42753) Válasz idk pls delete (#42752) üzenetére
Háté
[ True mangafan ]
azért nem tudom, annál azért sok jobb elfoglaltságot el tudok képzelni, minthogy megtanuljon az ember egy Three Days Grace albumot végig (pl nézni, ahogy a festék szárad), de csak a nerd beszél belőlem igazából, mindenki azt hallgat meg szeret, amit akar (ilyen meditációs hümmögéseket tessék hozzáképzelni ehhez a mondatrészhez)

játszani lehet, hogy fogsz úgy, mint Brewer, az csak gyakorlás meg elszántság kérdése, én tudom magamról, hogy soha nem fogok egy hangszerre annyi időt szánni, hogy virtuóz szinten játsszak rajta (mert nincs türelmem ott ülni 6-8-10 órát mellette egy nap, pedig ezt másképp nem lehet), de te lehet más vagy
egyébként volt Brewer az Animosityben is (mondjuk ott nem annyira domináns a játéka), ha nem ismered őket, akkor az Animal kötelező, olyan deathcore, ami tényleg azért deathcore, mert vannak benne hardcore elemek, nem csak azért, mert fél percenként breakdown van (egy nóta

hozzám is sokkal közelebb áll a bőgő, alapból azon akartam elkezdeni játszani, elég kalandos úton jutottam végül csak az elektromosig
zenekarban nem akarok játszani, mert nem lenne elég időm arra, hogy normálisan csináljam, vannak ismerőseim, akik csak így bohóckodni összejárnak, pár havonta adnak itt a környéken egy-két koncertet, de az is eszméletlen sok idejüket felemészti
de egyébként szerintem hosszú idő óta most vannak a legjobb helyzetben a bőgősök a metalzenében, a nu metal alatt el volt ásva a hangszer keverésnél (korábban meg főleg), pedig a stílus legnagyobb zenekaraiban elég erőteljes volt azért még az első lemezeken (Fieldy a Kornból pl, mondjuk ő elég veszélyesen játszik, de Sam Rivers a Limp Bizkitből zseniális), de a hasonszőrű bandákhoz ez valahogy nem jutott el
ma azért kezd megjelenni, hallhatóvá válni (most persze nem a Joey Sturgis-féle, egy kaptafára készült lemezekre gondolok, amik remélhetőleg azért lassan, de biztosan kihalnak majd) nagyon sok producer kezdi felismerni, hogy mennyit tud dobni, ha tényleg hallod a bőgőt (és az neadjisten nem csak a gitárriffeket mímeli egyfolytában)

az Elfen Liedet meg hagyja mindenki a picsába, csak a hype nagy körülötte, ugyanolyan, mint az összes szerelmetes-nem lehetek veled mert tré van történet, csak közben feldarabolnak egy csomó embert, nem nehéz jobbat találni egyik témában se
 
i let the choppers loose and then i smoke a rock or two and spend a hundred grand on a one-legged prostitute
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2012-05-17 18:56:29