beküldve: 2012-08-15 16:54:39
(#2293) Válasz A Márk (#2289) üzenetére
Mangekyo022
[ Gyalog ]
Szerintem eléggé nyilvánvalóvá vált Tobi valódi kivolta, és a következő fejezetben már egyértelműsítik, de addigis, az én tippem:



Nem tudom ki hogy van vele, de tulajdonképpen már réges-régen rá lehetett volna jönni. Én a hajáról, és a nevéről ismertem fel, a legutóbbi fejezet után.

Captain obvious, awayyy!


Én őszintén remélem, hogy csak sírablás során talált rá véletlenül Obito szemére és valaki más,. mert valljuk be, hogy a fanboy-o-meter magassága és "érvei", sok helyen elvérzik az egész "Obito=Tobi"...

Obito 13 évesen halt meg 154 cm-vel. Kakashi-val egyidősek, s a Part II-ben 29-30 éves. A róka 16 évvel ezelőtt támadt. Hogyan tudna egy 13 éves lemorzsolódott 154 centis gyerek megnőni csak úgy gyorsan 175 centire és egy szinten harcolni Minato-val, mindzet max 1 év alatt? A hangjukról nem is beszélve, mivel Tobi-nak már akkor is öregember hangja volt, Obito-nak meg gyerek.

Arról nem beszélve, hogy már rég láthattuk az arcának a jobb felét, aminél a sharingan van:

http://images2.wikia.nocookie. net/__cb57889/naruto/images/1/19 /Tobi%27s_left_Sharingan.png

Na, és Obito jobb felére legalább 2 tonna kőtömb esett. Ergo még 50 év múlva is erősen leamortizált arcúnak kellett volna lennie, de ennek a jobb arcának semmi baja nincs!
 
Csak az bukott el, aki meghalt, mert amíg él az ember, mindig van lehetősége jóvátenni bűneit.