beküldve: 2013-03-24 18:51:22
(#1443)
C-san
[ True mangafan ]
Én sztorim kb. ilyesmi:
Mint mondtam két világ van benne, amiket több átjáró köt össze. Az egyik világ a mi Földünk. Itt nagyon kevesen tudnak a másik világról, mert az áltjárókat egy titkos társaság az alkimisták őrzik (oké, ez az alkimisták dolog lehet, hogy kicsit elcsépelt már... na mindegy, ez van). Ezek az alkimisták már a középkorban felfedezték a másik világot, és azon dolgoznak hogy titokban tartsák az itteni emberektől ennek a létezését mert attól tartanak, hogy ha a nagy többség megtudná akkor az egy háborút robbantana ki. A másik világ nagyon hasonlít a miénkhez, csak az ott élőlények másmilyenek: közönséges emberek nagyon kevesen vannak ott, viszont vannak angyalok, vámpírok, szellemek, mágusok, démonok... stb. az állatok helyett meg olyan lények vannak amelyekkel leginkább mitológiai történetekben vagy mesékben lehet találkozni. Ott többen tudnak a mi világunkról, de egy egyezség miatt amit az alkimistákkal még a középkorban kötöttek nem jöhetnek át csak különleges indokkal, ha átjönnek akkor emberként kell viselkedniük ha meg nem ezt teszik, akkor meg az alkimisták levadásszák őket.
Bocs ezt egy kicsit bő lére eresztettem csak azt akartam, hogy kb. érthető legyen. Akkor most már igyekszem rövidebben: a főszereplő egy lány (Miranda Blake), aki az alkimistáknak dolgozik, késöbb egy segitőt is kap akiről viszont kiderül, hogy mágus, de nézeteltérése támadt a másik világban és száműzték. Egy ideig csak, annyi a dolguk, hogy le kell vadászniuk egy pár a mi világunkban kellemetlenkedő vámpírt, démont stb.-it. Aztán onnantól kezd komolyodni a dolog amikor megjelenik a színen egy angyal, Cainis (igen, itt mangafanon is róla vagyok elnevezve) meg még egy pár szövetségese, akik lényegében az alkimisták segitségét vennék igénybe egy mindkét világot érintő válság helyzet elkerüléséhez.

Mégegyszer bocs, amiért tényleg ilyen hosszú lett csak igyekeztem úgy leírni, hogy minél inkább érthető legyen.
 
-
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2013-03-24 18:55:48