beküldve: 2013-03-31 20:53:49
(#43325)
C-san
[ True mangafan ]
Hogy bővebben mondjam nekem ilyen volt a tesi:
Általánosban: Alsóban voltak ilyenek hogy bukfencezés, szekrény ugrás, kislabda dobás stb. ezeket szerettem. Játéknak meg sokminden féle volt fogócska, kidobó, hoki stb.
Felsőben megvolt a 12 perces futás, a kötélmászás (ezt utáltam), az ugrókötelezés stb. meg utána foci vagy kézi.
Középiskolában: Itt könnyű dolgom volt mert már 9.-ben sikerült a tanárnő kedvencévé válnom (nem mintha bármi extrát tettem volna érte csak így jött össze), így sokszor kivételezett velem, pl volt olyan többször is, hogy a kötelező felméréseket nem kellet megcsinálnom hanem ö kitalált valami random, átlagosnak tűnő értéket és azt írta be. Na meg 9.-ben rendesen tesiztem még, de utána egy évben mindig max 5-ször vittem cuccot és tesiztem, de nem kaptam ez miatt semmilyen beírást, 1-est vagy bármit. Emlékszem olyan is volt, hogy nem akartam utolsó órában ott maradni ő meg fogta írt nekem az ellenörzőbe egy kikérőt és elengedett, na meg az is előfordult hogy még a többiek ott szenvedtek a másik tanárral, ő engem elhívott kávézni.
 
-
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2013-03-31 20:59:26