beküldve: 2013-03-31 21:48:18
(#43331) Válasz Misaki Mei (#43330) üzenetére
C-san
[ True mangafan ]
És más tanárok sem kaptak el hogy sétalgatsz, vagy a tanárral csevegsz kávét fujogatva.

Miért lenne bármi baj vele?
Még senki nem szólt be azért mert egy tanárral jóban voltam, pedig a volt töritanárommal is egész jól összehaverkodtunk és sokat dumálgattunk órán kívül. Imádtam az ipsét (na nem olyan értelemben, úgy egy kicsit öreg hozzám), nagyon jól tudott tanítani és jó fej is volt. Emlékszem ő tőle kaptam kölcsön a Chihiro szellemországbant, csak azért mert észrevette az órán, hogy animés emberkéket szoktam rajzolgatni a füzetembe.

update: A leginkább gáz tanárral kapcsolatos sztorim az a tavalyi osztálykirándulás. Egy estét töltöttünk Zánkán és ez alatt kb. mindenki elégdurván lerészegedett és sokminden történt. Na de a vége az lett, hogy eredetileg az volt, hogy én is a többi lánnyal aludtam volna, de a végén az osztályfőnökünk, fogta és árcipeltette a cuccaimat az ő szobájába mondván, hogy jobb ha velealszok mert a többiek viselkedését nem tartja beszámíthatónak és ráadásul én is csináltam hülyeséget. Na ez volt az a pont, amikor legszívesebben elsűlyedtem volna.
 
-
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2013-03-31 21:53:58