beküldve: 2008-01-10 19:02:40
(#178) Válasz Lanwell (#153) üzenetére
フリツク オル シィ
[ Megszállott ]
nah.. majd ha 1x megkérdezik h édes ****fiam(itt a neved található necrokidem)te most akkor melyik nemet is tartod szebbnek és figyelemre méltóbbnak? ..
erre majd köpni sem nem hogy még nyelni nem tudsz majd.. és átéled a 16 éves vok és senki nem ért meg szindrómát...
a többieknek(chika, lanwell) nem hiszem h éltetek már át olyat h a folyosón ké HÍMNEMŰ EGYED smároljon... ági néni nem tudott rá reagálni.. ti mit csinálnátok..
mondjuk az jó h eddig csak egy pasim volt a suliból.. így még kísérteni sem tudott h akarjak tőle vmit a sulin belül.. (ő volt apor..de ez 1 másik topik téma)
ui. lanwell válaszok hol maradnak? ..hüpp hüpp


Erre most csak annyit, hogy kihullana a hajad, ha tudnád miket láttam már és szerintem Chika is bármikor epilepsziás rohamot tudna rád hozni, amiket eddig látott, mint tapasztalt (tanár)nő...



Lanwell... hidd el, nem tudnál olyat mesélni, amitől epilepsziás rohamot kapnék... Egyrészt, mert az idegeim kötélből vannak, másrészt, mert naon jól kezelem a legextrémebb helyzeteket is... ami, bár általános suliban tanítok, sűrűn előferdül... példa: tavaly volt egy ötödikes (igen, jól láttad; 10(!) éves) kislány (hozzáteszem, nem pirított magyar), aki egy doboz cigiért BÁRMIRE (és ezt értsd szó szerint) képes volt a fiúklotyóban... na, ilyenek a mai "ártatlan" gyerekek...
Vagy egy másik eset: az egyik hatodikos srácnak tavaly az volt a hobbija, hogy óra alatt kicsapta a répának még nem nevezhető "pisilőjét" (mert még csak arra jó!) a pad tetejére(!) és kiverte magának... naponta többször... éljen az integrálás!!! (Ez azt jelenti, hogy olyan a sulink, ahol a "normális" gyerekekkel együtt járnak a kevésbé sikerültek is...
szóval, "répacsapkodós" kisbarátunk akciója után nálunk is "enyhén feldúlva" jött oda hozzám a kolléganőm, hogy mit tegyen... mondtam neki, semmi baj, majd én elintézem, csak legközelebb cseréljünk órát... nos, így is lett... bemegyek, elkezdem tartani a matekot, mire a srác nekikészülődik a dolgoknak... erre én halál nyugodtan, fapofával odasétáltam hozzá, és közöltem vele, hogy amennyiben nem pakolja el a felszerelését, úgy én kényelmesen elsétálok a konyhára és kölcsönkérem a húsvágó bárdot; azzal elintézem neki, hogy egy életre a kezébe markolászhassa a himbilimbijét... osztályban síri csend... én olyan gyorsan még nem látt hímnemű egyedet visszavonulni...
Szóval: száz szónak is egy a vége: csak önuralom és lazaság kérdése az egész... ha a kölyök (és most bocsi mindenkinek a besorolásért) megérzi rajtad, hogy félsz, akkor kicsinál... ebből a szempontból olyanok, mint a kiskutyák... (bocsi ismét... bár, az itt megfordulók közül a szememben senki sem tartozik a fenti kategóriába... )

Huh... ez jó hosszúra sikerált... remélem, nem baj...
 
今 昨日明日… 何時までも 1-2-3
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-01-10 19:13:03