beküldve: 2013-09-25 12:14:17
(#44078)
Gemini
[ Rászokóban ]
Olvastátok a nyitó oldalon a Mondo-ból kivett cikket, ahol a Mangafan tulajdonosávaal készítettek interjút?
A végén rákérdeznek, hogy mik a tervek a távolabbi jövőt tekintve (mert hogy a közeljövőben egyelőre csak a futó sorozatokra koncentrálnak, amit én okosnak tartok). Ott el van hintve egy olyan infómorzsa, hogy "ha jobban megnézzük, akkor a jobb Animax-es sorozatok mangáit kezdték el eddig is kiadni, és azok közül szoktak válogatni..." vagy valami hasonló. Magyarul az Animax-en futó vagy futott sorozatokat kell megnézni, mert lehet, hogy azok közül fog kikerülni egy új manga(sorozat), amit a Mangafan majd egyszer valamikor megjelentet. Szerintetek melyik lehetne az?
Most vetettem egy pillantást az Animax műsorára, de az animék közül kb már csak a Naruto-t vetíti a csatorna...Remélem a régebbi animékra gondoltak az interjúban, mert pár éve ment még a Nodame cantabile, én spec annak nagyon örülnék...de van egy sanda gyanúm, hogy nem arra gondoltak. ^^" Tényleg, milyen animék mentek régebben ezen az adón? Nekem már nem sok ugrik be.