beküldve: 2008-01-12 11:26:05
(#245) Válasz Pape (#244) üzenetére
Fumiki Aida
[ Gyalog ]
Nekem apám azt se tudja, hogy mi az az anime/manga... Tegnap is, mikor egy boltban jártunk, bebizonyította:
- Apu! Keressünk mangát!
- Ammegmi?
- Nagyon vicces! Nem látsz valahol?
- Mi az a manga?
- (Itt elmagyaráztam neki)
Ahogy így magyarázva sétáltunk a sorok között, szembe jött velünk egy pár évvel fiatalabb csaj, meg azt hiszem az anyukája. A nő furcsán nézett rám, mintha hülyeségeket beszélnék, a lány meg csak mosolygott... Nos, ebből azt szűrtem le, hogy nem csak az én apám ilyen "tudatlan"... Ugye, ez tényleg igaz? (Bár jobban örülnék, ha nem lenne az, és mindenki ismerné ezeket a remek kis könyveket! )


Hmmm! Valóban nem jó ha semmit se tudnak róla, de az se jó ha túl sokat! Azt a szintet tanácsos elérni amikor már nem néznek rád nagy bambán és fogalmuk sincs hogy miről beszélsz, de nem nagyon érdekli hogy milyeneket veszel!
Én csak tudom mert anyucikám kicsit jobban ért hozzá mint egyébb szülők! Köszönhetően annak hogy nagyban olvasgatok egy yaoi mangát (sajna a gép háttal va az ajtónak amit nem csukhatok be) és éppen akkor jött be meglátta a PONT "pikáns" részleteket és már jött is az okítás! Azóta ha rájön hogy mangát vettem mindjárt látni akarja! Van ez így!XD