beküldve: 2007-04-06 10:18:02
(#48)
Loona
[ Rászokóban ]
Eljutott hozzám is az első kötet. Hm, a történet tényleg nem nagy durranás így huszonpár fölött (esküszöm, néha öregnek érzem magam ), de az a véleményem, hogy lehet még valamit kihozni belőle, illetve lehetett volna sokkal többet. Az első olvasás után (meg közben) végig az kavargott a fejemben, hogy "no ez de elkapkodott"... Véleményem szerint egy kicsit magasabb kötetszámmal (tényleg nem kell sokkal több!), jobb karakter-, és történetkidolgozással sokkal jobb lehetne, lehetett volna az összhatás. Nekem kicsit túl sok benne az utólag pontosítás, ami néhol már-már olyan érzetet ad, mintha a szerző utólag talált volna ki valami pluszt a történetbe, és előző utalások, elrejtett jelek híján most utólag kimagyarázza a dolgot, több-kevesebb sikerrel, még kevesebb hatással.

No, ennyire azért nem volt rossz, mint ahogyan visszaolvasva hangzik. Szerintem megadom neki az esélyt, és beszerzem a maradék két kötetet is; ki tudja, mi lesz belőle :)
(vagy ezek után ne várjak túl nagy csattanót?)

((pozitívum viszont: a szárnyak!!!! sajna igencsak szárnymániás vagyok, az ilyesmivel le lehet egy időre kötni... ))
 
"hold your breath and count to ten and fall apart and start again..."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-04-06 10:18:38