beküldve: 2008-01-18 23:23:18
(#899) Válasz Syan (#896) üzenetére
Holci
[ Addiktgyanús ]

Ezt nehéz lenne pár mondatban kifejteni nekem legalábbis!
Trisa ez az idézet találó!


hát ha gondolog nyugodtan írd le hosszan! (Bár nem akarok erőszakos lenni, szóval ok.) Csak nehéz elképzelnem, az életet husi nélkül, mert én nagyon szeretem. (Kivéve a sertést, mert azt nem nagyon eszem meg.)
Főzni meg nekem sem ártana megtanulni....


Ígérem kifejtem,de most annyira fáradt vagyok,hogy erőm sincs leírni!Én mindig meglepődöm a főzéssel kapcsolatban,és nem ártana rendesen elméletben megtanulnom!Holci neked mit kellett a szakmai vizsgán főzni és hányasra vizsgáztál?

-Bevert tojás
-Tűzdelt belszín ,burgonya pürével
-Vanilliafelfulyt
Hogy sikerült ha nem szurta volna el az egész osztály akor ,meghúznak.
Nem részletezem de nem igazán volt meg a feltétel a főzéshez. Bár az Ecseri volt a legjobb suli de nem mondanám hogy jól tanitotak.
Az élet és a sok munka az igazi tanár.


Igazad van!Mellesleg Pető Gyula nem tanított?

Hál isten nem, de Oriskoval volt dolgom.
Szakács verseny felkészités, ugy bánt velünk mint az állatokkal mert nem az ö választotjai voltunk.


Velem Pető elég rendes volt 9-10.osztályban.A másik tancsit nem ismerem,ahova én járok ott még tanít Pető!Jármy Miklós sem a legjobb így 11.osztályban!

Öt nem ismerem ,de mindegy mert hiába az elméleti tudás azt gyakorlatba nehezebb átvini.
A szakma meg összetetebb mint azt az emberek gondolják.
Nem tudják elképzelni.
Erre van egy jó kis film példának Szakácspárbaj a cime, az még ugy nagyjából hitelesen ábrázolja a munkánkat.
 
Soha nem kaptok el!!!!!!!!!!!!!