beküldve: 2007-04-11 08:52:05
(#53)
Fairy
[ Új arc ]
Huh! Kedvencek mangakák: Kodaka, Ozaki, Bohra, Kazusa, Ougi, Minase és még sokan sokan .
Kedvenc mangáim: Kizuna, Not ready sensei, (minden ami Kodaka), Zetsuai 1989 és Bronze, Love Mode, Level C, Haru wo, Finder series, Desire boy (és minden mi Bohra) és itt is lehetne a végtelenségig sorolni.

A jelenlegi favoritom (eddig valahogy kimaradt) a Fake. Még csak a 2. kötetnél járok, de a buszon tuti, hogy idiótának néztek, a levakarhatatlan vigyor miatt a képemről. Szerettem/szeretem az ova-t is, de annyira nem érdekelt soha, hogy a mangát is elolvassam. Most rászántam magam és verem a fejem a falba, hogy miért hagytam ezt ki eddig. Fantasztikusan jó lett az egész. Dee egy imádnivaló állat, Ryo meg ugyanolyan édes, mint az ovában. Vannak jelenetek, amikhez egyszerűen muszáj volt visszalapozni, mert annyira ott voltak.

Szóval csak ajánlani tudom.
 
Adj, adj és még adj! Gátlás nélkül, mohón, /ahogy szeretkezel, adj, ahogy napozol:/nem tudva, mért vagy, ki vagy, kié s hol vagy!/ Ma add, mit kaptál. Hamispénz a "holnap". /Fodor Ákos/